Тростина 4-опорна Nova С5660-D, NOVA
Тростина 4-опорна Nova С5660-D, NOVA (Тайвань)
Дана тростину з 4-ма опорами призначена для додаткової опори при ходьбі для літніх людей, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвороб і травм. У порівнянні зі звичайною палицею, 4-х опорна тростину забезпечує більшу стійкість і дозволяють людині краще тримати рівновагу при ходьбі, що особливо важливо в початковий період реабілітації. Спеціальна рукоятка оптимізує розподіл ваги, підвищує стійкість і балансування. Всі зварювальні роботи виконані на автоматизованій лінії.
Функції:
- Палиця допомагає і полегшують ходьбу літнім людям і людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу і зменшує навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
- Матеріал - легкий, міцний алюмінієвий сплав;
- Ручка з м'якого зносостійкого полімеру;
- Регульована висота - від 74 до 89 см з кроком 2,5 см;
- Розміри опори - 27х23 см;
- 10 рівнів регулювання висоти;
- Максимальне навантаження - 100 кг;
- Вага виробу - 0,9 кг;
- Змінні гумові нескользящие насадки.
Гарантія на виріб - 1 рік.
Всі вироби ТМ Nova укомплектовані гарантійними талонами та інструкціями з експлуатації. Товар зареєстрований згідно з вимогами законодавства України та має всі необхідні документи.
Немає відгуків про цей товар.
| Тип | Телескопічна, чотирьохопорна (квадропод) |
| Для кого | Для дорослих і підлітків |
| Вага | 0,9 кг |
| Висота мінімум (реабілітація) | 74 см |
| Висота максимум (реабілітація) | 89 см |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Виробник | Nova |
| Тип | Телескопічна, чотирьохопорна (квадропод) |
| Для кого | Для дорослих і підлітків |
| Вага | 0,9 кг |
| Висота мінімум (реабілітація) | 74 см |
| Висота максимум (реабілітація) | 89 см |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |





