4-опорний тростин з регулюванням по висоті B5730-A, NOVA
Модель: B5730-A
4-опорний тростин з регулюванням по висоті B5730-A, NOVA (Тайвань)
Данна тростина з 4-ма опорами призначена для додаткової опори при ходьбі для літніх людей, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій, хвороб та травм. У порівнянні зі звичайною тростиною, 4-х опорна тростина забезпечує більшу стійкість і дозволяють людині краще тримати рівновагу при ходьбі, що особливо важливо у початковий період реабілітації.
Функції:
- Трість допомагає і полегшують ходьбу людям похилого віку та людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу та зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав; до 99 см, з кроком 2,5 см;
- 10 рівнів регулювання висоти;
- Максимальне навантаження -100 кг;
- Розміри опори - 26х13 см;
- Вага виробу — 0,8 кг;
- Змінні гумові нековзкі насадки;
- Ручка з м'якого зносостійкого полімеру;
- Ніжки симетричні по висоті ;
- Міцний зварювальний шов;
- Всі зварювальні роботи з випуску цієї моделі виконуються на автоматизованій лінії.
Гарантія на виріб – 1 рік.
Всі вироби ТМ Nova укомплектовані гарантійними талонами та інструкціями з експлуатації. Товар зареєстрований відповідно до вимог законодавства України і має всі необхідні документи.
Немає відгуків про цей товар.
Характеристики
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Телескопічна, чотирьохопорна (квадропод) |
| Для кого | Дорослі, підліткові |
| Вага | 0,8 кг |
| Висота мінімум (реабілітація) | 72 см |
| Висота максимум (реабілітація) | 99 см |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
Характеристики
| Виробник | Nova |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Телескопічна, чотирьохопорна (квадропод) |
| Для кого | Дорослі, підліткові |
| Вага | 0,8 кг |
| Висота мінімум (реабілітація) | 72 см |
| Висота максимум (реабілітація) | 99 см |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |


