Палиця з малюнком Е2010, NOVA
Модель: Е2010
Палиця Nova з малюнком Е2010
Палиця призначена для додаткової опори при ходьбі для літніх людей, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвороб і травм. Палиця декорована витонченим малюнком і має ремінець, який дозволяє повісити її на зап'ясті для зручного транспортування.
Функції:
- Палиця допомагає і полегшують ходьбу літнім людям і людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу і зменшує навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав;
- Діаметр трубки - 22,2 мм;
- Анатомічна нескользящая ручка;
- Регульована висота - від 76 до 99 см з кроком 2,5 см;
- 10 рівнів регулювання висоти;
- Максимальне навантаження - 120 кг;
- Вага виробу - 0,3 кг;
- Ширина рукоятки -12,8 см;
- Змінні гумові нескользящие насадки.
Гарантія на виріб - 1 рік.
Всі вироби ТМ Nova укомплектовані гарантійними талонами та інструкціями з експлуатації. Товар зареєстрований згідно з вимогами законодавства України та має всі необхідні документи.
Немає відгуків про цей товар.
Характеристики
| Тип товару | Палиця з малюнком |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Для кого | Дорослі, підліткові |
| Вага | 0,3 кг |
| Висота мінімум (реабілітація) | 76 см |
| Висота максимум (реабілітація) | 99 см |
| Діаметр палки | 22,2 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
Характеристики
| Виробник | Nova |
| Тип товару | Палиця з малюнком |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Для кого | Дорослі, підліткові |
| Вага | 0,3 кг |
| Висота мінімум (реабілітація) | 76 см |
| Висота максимум (реабілітація) | 99 см |
| Діаметр палки | 22,2 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |





