Жіночі тапочки-сабо - Leon 900 (білий)
Модель: 900
Жіночі тапочки-сабо - Leon 900 (білий)
Взуття Leon - це зручні та практичні моделі з натуральної шкіри. Можуть використовуватися в якості повсякденного і вихідного варіанту. Підошва виконана з поліуретану, тому володіє відмінним протиударним ефектом. При щоденному використанні взуття ефективно знижує ударне навантаження на суглоби і хребет, а також сприяє профілактиці плоскостопості. Фіксація взуття здійснюється за рахунок спеціального ремінця на липучці.
Особливості моделі
- Наявність масажної устілки;
- Противоударна антишокова підошва;
- Зроблені з натуральної шкіри;
- Підходять для жаркого періоду.
Немає відгуків про цей товар.
Характеристики
| Призначення | Анатомікал |
| Для кого | Жіночі |
| Внутрішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Зовнішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Висота каблука | 4,5 см |
| Висота платформи | 2 см |
| Країна виробництва | Сербія |
| Сезон | Літо |
| Тип взуття | Сабо |
| Тип устілки | Масажна меморі-піна |
| Застібки | Ремінець, пряжка |
| Матеріал підошви | Нековзкий поліуретан |
Таблиця розмірів
Характеристики
| Виробник | Leon |
| Призначення | Анатомікал |
| Для кого | Жіночі |
| Внутрішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Зовнішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Висота каблука | 4,5 см |
| Висота платформи | 2 см |
| Країна виробництва | Сербія |
| Сезон | Літо |
| Тип взуття | Сабо |
| Тип устілки | Масажна меморі-піна |
| Застібки | Ремінець, пряжка |
| Матеріал підошви | Нековзкий поліуретан |
