Шльопанці ортопедичні - Leon 4703 (Чорні)
Чоловічі шльопанці Leon 4703 - це зручна і практична модель з натуральної шкіри з невеликим каблуком для розподілу навантаження на стопу. Можуть використовуватися як повсякденне взуття. Підошва виконана з поліуретану, тому володіє міцним протиударним ефектом. При щоденному використанні взуття знижує ударне навантаження на суглоби й хребет, сприяє якісній профілактиці плоскостопості. Фіксація взуття здійснюється завдяки спеціальному ремінцю на липучці.
Особливості моделі Leon 4703
- Наявність масажною устілки;
- Протиударна антишокова підошва з поліуретану;
- Зроблені з натуральної шкіри;
- Масажна мемори-піна підтримує стопу;
- Підходять для спекотної погоди.
Натуральна шкіра добре вбирає вологу в спеку. Приємна до тіла. Модель - анатомікал. Масажна устілка здійснює масаж стопи під час ходьби. Це сприяє коригуванню положення стопи, покращує кровообіг і знижує набряки.
Шльопанці Leon 4703 фіксуються на нозі двома ременями з пряжками. Підошва зроблена з поліуретану і пробки. Вона не ковзає, тому можна використовувати її біля басейну і в інших слизьких місцях.
Немає відгуків про цей товар.
| Призначення | Анатомікал |
| Для кого | Чоловічі |
| Внутрішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Зовнішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Висота каблука | 2,5 см |
| Висота платформи | 2 см |
| Країна виробник | Сербія |
| Сезон | Літо |
| Тип взуття | Шльопанці |
| Тип устілки | Масажна меморі-піна |
| Застібки | 2 ремінця, пряжки |
| Виробник | Leon |
| Призначення | Анатомікал |
| Для кого | Чоловічі |
| Внутрішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Зовнішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Висота каблука | 2,5 см |
| Висота платформи | 2 см |
| Країна виробник | Сербія |
| Сезон | Літо |
| Тип взуття | Шльопанці |
| Тип устілки | Масажна меморі-піна |
| Застібки | 2 ремінця, пряжки |
