Сабо - Leon 950 (медичні чорні)
Сабо медичні Leon 950 - є стильною та модною моделлю, виконаною з натуральної шкіри. Закритий носок, класичний дизайн роблять модель універсальним взуттям для літніх прогулянок чи щоденного носіння на роботі.
ЛЕОН сабо 950 мають хорошу перфорацію, що створює комфорт і запобігає потовиділенню.
Елегантний ремінець, що застібається збоку, додатково фіксує взуття на нозі, дозволяючи коригувати ширину моделі. Сабо мають широкий, комфортно облягаючий носок, що унеможливлює деформацію пальців ніг і неприємний тиск на суглоби.
Легка поліуретанова підошва моделі 950 має виражений протиковзкий ефект, забезпечуючи взуттю максимальну стійкість у будь-яких ситуаціях. Масажна гелева устілка моделі допомагає при болях у суглобах, м'язах та спині, а також значно знижує тиск на стопу, правильно розподіляючи навантаження по всій поверхні ступні.
Немає відгуків про цей товар.
| Призначення | Анатомікал |
| Для кого | Жіночі |
| Внутрішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Зовнішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Висота каблука | 2,5 см |
| Висота платформи | 1,5 см |
| Країна виробництва | Сербія |
| Сезон | Літо |
| Тип взуття | Сабо |
| Тип устілки | Масажна меморі-піна |
| Застібки | Ремінець, пряжка |
| Матеріал підошви | Нековзкий поліуретан |
| Виробник | Leon |
| Призначення | Анатомікал |
| Для кого | Жіночі |
| Внутрішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Зовнішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Висота каблука | 2,5 см |
| Висота платформи | 1,5 см |
| Країна виробництва | Сербія |
| Сезон | Літо |
| Тип взуття | Сабо |
| Тип устілки | Масажна меморі-піна |
| Застібки | Ремінець, пряжка |
| Матеріал підошви | Нековзкий поліуретан |
