Ортопедичні шльопанці - Leon 904
Жіночі ортопедичні шльопанці 904 від компанії Леон - стійке взуття для літа. Невеликий каблук розвантажує навантаження на п'яту. Завдяки продуманій конструкції ортопедичних шльопанців ноги менше втомлюються і знижується навантаження на хребет.
Варто вибрати ці шльопанці, якщо у вас:
- плоскостопість;
- набряклість в ногах;
- висока стомлюваність ніг;
- вагове навантаження на ноги;
- є необхідність більше 5-ти годин в день проводити на ногах.
Переваги шльопанців 904 від Leon:
- верх з натуральної шкіри;
- регулюються за допомогою двох застібок на липучці;
- підошва з поліуретану протистоїть ковзанню;
- анатомічна устілка з піни з ефектом запам'ятовування;
- невисока стійка платформа і каблук, висотою всього 2,5 см.
Шльопанці виконані з натуральної шкіри. Вона не натирає і добре вбирає вологу. Підошва - легкий і еластичний поліуретан. Він амортизує кроки під час прогулянок по пересіченій місцевості. Невеликий каблук у 2,5 см дбайливо підтримує ногу і розподіляє навантаження на стопу.
Незнімна устілка в моделі 904 виробляється з натуральної шкіри, що запобігає ковзанню ноги. Нижній шар устілки - масажна піна з ефектом запам'ятовування. Вона знижує навантаження на стопу і хребет.
Немає відгуків про цей товар.
| Призначення | Анатомікал |
| Для кого | Жіночі |
| Внутрішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Зовнішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан, корка |
| Висота каблука | 2,5 см |
| Країна виробництва | Сербія |
| Сезон | Літо, домашні |
| Тип взуття | Ортопедичні шльопанці |
| Тип устілки | Масажна меморі-піна |
| Висота задника | 1,5 см |
| Виробник | Leon |
| Призначення | Анатомікал |
| Для кого | Жіночі |
| Внутрішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Зовнішній матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан, корка |
| Висота каблука | 2,5 см |
| Країна виробництва | Сербія |
| Сезон | Літо, домашні |
| Тип взуття | Ортопедичні шльопанці |
| Тип устілки | Масажна меморі-піна |
| Висота задника | 1,5 см |
