Корсет для колінної чашечки SmoothFix SMT2110
Бандаж для колінної чашки SmoothFix SMT2110.
Бандаж SmoothFix рекомендують використовувати:
- переважно під час занять спортом для захисту колінної чашки.
- також бандаж рекомендований для людей з хворобою Шляттера, для підтримки великої гомілкової кістки.
Розмір колінного бандажу універсальний.
Завдяки застібці "Велкро" є можливість регулювання ступеня фіксації суглоба.
Виріб медичного призначення застосовується виключно за рекомендацією лікаря з індивідуальним визначенням носіння.
Догляд: рекомендоване делікатне прання в теплому мильному розчині без віджиму. Сушіння в розправленому вигляді на рушник, далеко від сонячних променів і поблизу нагрівальних приладів.
Гарантія на виробничий брак 1 місяць.
Термін зберігання 5 років
Немає відгуків про цей товар.
| Довжина | 30 мм |
| Ступінь фіксації | Еластична |
| Матеріал | Неопрен |
| Ширина | 15 мм |
| Шарніри | Не передбачено |
| Отвір над колінною чашечкою | Ні |
| Бренд | SmoothFix |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Для дорослих |
| Виробник | SmoothFix |
| Довжина | 30 мм |
| Ступінь фіксації | Еластична |
| Матеріал | Неопрен |
| Ширина | 15 мм |
| Шарніри | Не передбачено |
| Отвір над колінною чашечкою | Ні |
| Бренд | SmoothFix |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Для дорослих |

