Часті запитання
Нелікована плоскостопість, на яке в дитинстві не звертали уваги, у дорослої людини ускладнюється деформацією пальців. З віком, під дією ваги і навантажень відбувається зниження зводу стопи, відхилення всередину 1-ої плеснової кістки.Великий палець починає зміщуватися назовні, що носить назву Hallux valgus. Другий і третій пальці вивіхаються в плюсно-фалангових суглобах і набувають молоткообразну деформацію.
Відбувається розширення переднього відділу стопи. У передньому відділі стопи під головками плеснових кісток утворюються хворобливі мозолі. В області викривлення великого пальця, там де росте «кісточка», постійний тиск взуття викликає запалення слизової сумки. Шкіра над «кісточкою» набуває червоного кольору.
Лікування деформації полягає, в першу чергу, в застосуванні ортопедичних засобів. Пацієнту виготовляють ортопедичні устілки за заключенням лікаря або комп’ютерної діагностики стопи.У устілці роблять дві опуклості догори. Одна з них призначена для підтримки опущеного зводу стопи, а інша для того, щоб підняти головки плеснових кісток і розвантажити їх.
Устілка встановлює стопу в правильне анатомічне положення і дає рівномірний розподіл тиску по її підошовної поверхні. Знижується тиск на мозоль, що призводить до зменшення болю. Зупиняється прогресування викривлення 1-го пальця. Проходить запалення в області слизової сумки. При сильній деформації стопи підбирають або роблять під замовлення ортопедичне взуття з великим внутрішнім об'ємом в передньому відділі стопи. При значній деформації роблять хірургічну операцію.
Вибрати те що вас цікавить в каталозі (сайті)
Та просто заповнити форму замолення
Або замовити зворотній дзвінок
Найближчим часом з Вами зв'яжеться оператор для уточнення наявності товару, характеристик моделі і умов доставки.
У ранньому дитячому віці до тих пір, поки не встановилася хода, у дитини можуть відзначатися порушення ходьби. Вони можуть носити характер тимчасових, які проходять, не залишаючи слід у дорослого. Є шанс, що такі явища проходять, і дитина їх «переросте» в міру розвитку. У той же час зміни ходьби можуть бути обумовлені змінами в головному і спинному мозку, тазостегнових суглобах і стопах, а порушення ходи може бути симптомом захворювання. Не займайтеся самолікуванням, звертайтеся за консультацією до ортопеда, педіатра, невролога. Або зробіть комп’ютерну діагностику стопи(з 4 років)
Плоско-вальгусні стопи широко поширені. При різко вираженому викривленні дитині не ставлять діагноз плоско-вальгусна деформація, і говорять не про хвороби, а про стан, маючи на увазі, що воно пройде в міру зростання. Деформація полягає у відхиленні п'яти назовні, що становить Вальгусний компонент, і сплощення своду стопи, що формує плоскостопість. Зазвичай батьки помічають у дитини неправильне положення п'ят і виступання всередину внутрішнього краю стопи. Плоско-вальгусні стопи лікують амбулаторно. Призначають ЛФК, масаж м'язів ніг, фізіотерапію і ортопедичне взуття або устілку супінатор. Для утримання стопи в правильному положенні, в конструкції ортопедичного взуття передбачений жорсткий задник і жорстка підошва. Таке взуття фіксує п'яту, не дає їй зміщатися назовні, підтримує зведення стопи і утримує весь дистальний відділ ноги в правильному положенні. Щоранку, батьки надягаючи дитині ортопедичні черевики і зав'язуючи шнурки, встановлюють стопи дитини в правильне положення. Протягом розвитку дитини взуття змінюють у міру зростання стопи. Регулярне носіння ортопедичного взуття запобігає прогресування викривлення стопи і є профілактикою метатарзалгія і вальгусной деформації великого пальця.
Вагітність, пологи і годування пов'язані з колосальною гормональною перебудовою всього організму жінки, яке супроводжується розм'якшенням сполучної тканини. Зв'язки і хрящі вагітної жінки стають більш еластичними. На цьому тлі зростаючий плід викликає збільшення ваги і збільшення навантаження на стопи. Еластичні зв'язки стопи відносно легко розтягуються, зведення стопи опускається, з'являється відчуття дискомфорту в стопах.
Для виправлення цього стану жінці рекомендують виконувати вправи лікувальної фізкультури для зміцнення стоп, а також носіння ортопедичних устілок. Устілки перерозподіляють тиск по стопі, зменшують неприємні відчуття в стопах і перешкоджають подальшому опускання зводу стопи.
Сказати точну ціну устілок по телефону не можливо, оскільки треба знати ступінь деформації, для цього потрібно зробити діагностику стопи , або звернутися до ортопеда-травматолога , та важливо який матеріал для устілки вибере клієнт. Ціну на взуття можна подивитися на сайті або за контактним телефоном.
Безпосередньо устілки, самі по собі, не можуть вилікувати деформацію хребта. Для цього існують інші методи, такі як лікувальна фізкультура, корсет і масаж. Устілки призначають при різній довжині ніг і перекосі таза, який виникає при сколіозі, як результат нахилу хребта в одну сторону. У таких випадках показано усунення різниці в довжині нижніх кінцівок і вирівнювання таза. Під коротку ногу підкладають устілку з КОСК, завдяки чому відбувається компенсація різної довжини ніг і створюються сприятливі умови для впливу на хребет інших лікарських засобів.
Набряклість може бути викликана серцевої або венозною недостатністю. Набряк призводить до збільшення розміру стоп. При набряках ніг виготовляють ортопедичне взуття за індивідуальною колодці. Хворому роблять компютерну діагностику стопи, потім по заключенню роблять устілку , а потім шиють взуття збільшеного обсягу. Таке взуття значно полегшує ходьбу і стояння. Перебування на ногах стає більш комфортним. Пацієнти відзначають поліпшення якості життя.
За віком, в 4 роки дитині може бути рекомендований килимок "пазли", «морське дно». Зазвичай ми починаємо впливати за допомогою килимка "пазли" на плоскостопість в більш ранньому віці, приблизно в 1,5 - 2 роки. Тоді у віці старше 4 років вправи на більш вираженому рельєфі проходять органічно і не викликають у дитини негативної реакції. Килимок "морське дно" використовують у дітей шкільного віку. Найкраще, якщо ви запишитесь на прийом в "ОртоМедЦентр" де буде можливість обстежити стопу вашої дитини.
П'яткова шпора являє собою розростання кісткової тканини в місці прикріплення до п'яткового бугра підошвенного апоневроза. У хворого є апоневроз або підошовний фасцит. Для полегшення функціонування стопи застосовують ортопедичні устілки. Устілка дозволяє встановити задній відділ стопи в правильне положення і зменшити натяг підошвенного апоневроза. У задній частині устілки передбачено пом'якшення і поглиблення під п'ятковим бугром, що робить безболісним пересування на ногах.
Рекомендації до дитячого взуття в основному зводяться до жорсткої конструкції задника, а не підошви, яка повинна бути стійкою, з невеликим каблучком.