Звоніть нам

(096) 539-01-50, (093)100-11-03

Режим роботи

Пн - Пт з 9:00 до 16:00 Сб з 10:00 до 15:00 Нд вихідний

Адреса

м. Житомир, вул. Вітрука 26

Часті запитання

Нелікована плоскостопість, на яке в дитинстві не звертали уваги, у дорослої людини ускладнюється деформацією пальців. З віком, під дією ваги і навантажень відбувається зниження зводу стопи, відхилення всередину 1-ої плеснової кістки.Великий палець починає зміщуватися назовні, що носить назву Hallux valgus. Другий і третій пальці вивіхаються в плюсно-фалангових суглобах і набувають молоткообразну деформацію. Відбувається розширення переднього відділу стопи. У передньому відділі стопи під головками плеснових кісток утворюються хворобливі мозолі. В області викривлення великого пальця, там де росте «кісточка», постійний тиск взуття викликає запалення слизової сумки. Шкіра над «кісточкою» набуває червоного кольору. Лікування деформації полягає, в першу чергу, в застосуванні ортопедичних засобів. Пацієнту виготовляють ортопедичні устілки за заключенням лікаря або комп’ютерної діагностики стопи.У устілці роблять дві опуклості догори. Одна з них призначена для підтримки опущеного зводу стопи, а інша для того, щоб підняти головки плеснових кісток і розвантажити їх. Устілка встановлює стопу в правильне анатомічне положення і дає рівномірний розподіл тиску по її підошовної поверхні. Знижується тиск на мозоль, що призводить до зменшення болю. Зупиняється прогресування викривлення 1-го пальця. Проходить запалення в області слизової сумки. При сильній деформації стопи підбирають або роблять під замовлення ортопедичне взуття з великим внутрішнім об'ємом в передньому відділі стопи. При значній деформації роблять хірургічну операцію.
Вагітність, пологи і годування пов'язані з колосальною гормональною перебудовою всього організму жінки, яке супроводжується розм'якшенням сполучної тканини. Зв'язки і хрящі вагітної жінки стають більш еластичними. На цьому тлі зростаючий плід викликає збільшення ваги і збільшення навантаження на стопи. Еластичні зв'язки стопи відносно легко розтягуються, зведення стопи опускається, з'являється відчуття дискомфорту в стопах. Для виправлення цього стану жінці рекомендують виконувати вправи лікувальної фізкультури для зміцнення стоп, а також носіння ортопедичних устілок. Устілки перерозподіляють тиск по стопі, зменшують неприємні відчуття в стопах і перешкоджають подальшому опускання зводу стопи.
За віком, в 4 роки дитині може бути рекомендований килимок "пазли", «морське дно». Зазвичай ми починаємо впливати за допомогою килимка "пазли" на плоскостопість в більш ранньому віці, приблизно в 1,5 - 2 роки. Тоді у віці старше 4 років вправи на більш вираженому рельєфі проходять органічно і не викликають у дитини негативної реакції. Килимок "морське дно" використовують у дітей шкільного віку. Найкраще, якщо ви запишитесь на прийом в "ОртоМедЦентр" де буде можливість обстежити стопу вашої дитини.

Замовити дзвінок

Введіть інформацію і ми передзвонимо Вам найближчим часом.Дякуємо за заявку!!!Ми з Вами зв'яжемося.