Звоніть нам

(096) 539-01-50, (093)100-11-03

Режим роботи

Пн - Пт з 9:00 до 19:00 Сб-Нд. з 9.00 до 17:00

Адреса

м. Житомир, вул. Вітрука 26

Модельований ортез для гомілковостопного суглоба Levamed stabili-tri, Німеччина

  • Виробники Medi
  • Модель: Levamed stabili-tri
  • Наявність: Є в наявності
  • 7820 грн.


Доступні варіанти

Ортез, модельований для трьох фаз лікування, призначений для функціонального відновлення після травм гомілковостопного суглоба. Levamed stabili-tri - ортез для гомілковостопного суглоба з трикотажу із стабілізуючим елементом і системою ременів для поступової мобілізації. Обладнання було розроблене виключно для ортопедичної стабілізації гомілковостопного суглоба і використовується тільки при відсутності пошкоджень шкіри. Простий модельований дизайн. Широкий отвір для полегшення болю при надяганні і знятті. Перехресна шнурівка для регулювання тиску.
Показання:
- Розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба (ступеня II-III).
- Хронічна нестабільність гомілковостопного і підтаранного суглоба.
- Лікування після операцій на зв'язковий апарат гомілковостопного суглоба.
Особливості:
- Модельований дизайн забезпечує функціональне відновлення.
- Модифікація для трьох фаз відновлення, забезпечуючи безпечне і надійне лікування і мобілізацію пацієнта.
- Язичок, що фіксує таранную кістка, зменшує зсув передньої частини таранного суглоба.
- Серединний стабілізуючий елемент забезпечує опору і зменшує навантаження на латеральну частину стопи.
- Стабілізуючий ремінь забезпечує пронацию стопи і стимулює процес відновлення.
- Компресійна тканину покращує проприоцептивную чутливість і забезпечує швидке розсмоктування гематом і набряків.
Принцип дії:
Ортез забезпечує стабілізацію гомілковостопного суглоба завдяки поєднанню трикотажу, жорсткого стабілізуючого (термопластичного) елемента, що проходить в медіальному напрямку, нерухомого язичка і системи ременів. Обмеження пронации, супинации і згинання гомілковостопного суглоба, захищає суглоб від подальших ушкоджень після травми. При цьому трикотаж забезпечує масажний ефект, що стимулює кровообіг і прискорює розсмоктування набряків і випоту. Система ременів сприяє природній стабілізації і забезпечує додаткову підтримку, подібно функціональної фіксує пов'язці. Завдяки можливості моделювання ортез Levamed stabili-tri можна використовувати для терапії, адаптованої до різних стадіях. Залежно від стадії лікування виріб можна частково модифікувати, забезпечивши більшу свободу контрольованого руху. У міру необхідності ортез можна носити з панчохою або без нього.
1. Перша фаза - фаза гострого перебігу (запалення). Для зняття виникаючих запалень і виражених набряків гомілковостопного суглоба відразу після травми потрібна обов'язкова іммобілізація стопи. Даний ортез, оснащений стабілізуючим елементом і системою ременів, забезпечує максимальну підтримку для зняття навантаження, зменшуючи набряк і біль.
2. Друга фаза - фаза відновлення (проліферації). Мобілізацію стопи можна збільшувати поступово, завдяки чому покращується м'язова стабілізація гомілковостопного суглоба і забезпечується подальше зменшення набряку уражених структур. За рахунок зняття стабілізуючих елементів забезпечується більша свобода гомілковостопного суглоба для контрольованого руху. Поєднання жорсткого язичка і ременя забезпечує необхідну підтримку. Однак щоб повторно не травмувати структури, відновлювані протягом дня, рекомендується продовжувати використання нерухомого елемента навіть вночі.
3. Третя фаза - фаза ремоделювання. На останній стадії лікування ремінь знімають, щоб ще більше збільшити свободу руху. Мета полягає в підготовці пошкоджених структур до навантажень і їх зміцнення. За допомогою жорсткого язичка і трикотажу проприоцептивного підтримується природна стабілізація суглоба.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Замовити дзвінок

Введіть інформацію і ми передзвонимо Вам найближчим часом.Дякуємо за заявку!!!Ми з Вами зв'яжемося.