Звоніть нам

(096) 539-01-50, (093)100-11-03

Режим роботи

Пн - Пт з 9:00 до 16:00 Сб з 10:00 до 15:00 Нд вихідний

Адреса

м. Житомир, вул. Вітрука 26

Пояс універсальний 4,3 AG (М)

  • Модель: Ляпко
  • Наявність: Є в наявності
  • 508 грн.

Аплікатора в місці його застосування організм починає посилено виділяти свої «внутрішні ліки», що покращують кровопостачання, підсилюють обмінні та відновні процеси, знімають біль, зменшують набряки.

Неврологія й офтальмологія

Застосування аплікатора Ляпка «Пояс Універсальний М» можливо як самостійно, так і в комплексі з іншими методами лікування. Систематичне використання аплікатора Ляпка «Пояс Універсальний М» на різні ділянки обличчя й волосистої частини голови допомагає позбутися головного болю, зняти нервову напругу, поліпшити самопочуття, слух, пам'ять та якість сну. Сприяє посиленню провідності зорового нерва, поліпшенню кровообігу та обмінних процесів у ділянці головного мозку й очей.

Аплікатор Ляпка «Пояс Універсальний М» забезпечує оздоровчий вплив на органи зору й зону навколо очей: розслаблює м'язи очного яблука, знімає напругу очей, відновлює акомодаційні функції кришталика, еластичність і пружність м'язів, розслабляючи та тренуючи їх. Рекомендований для збереження й поліпшення зору, а також для лікування та профілактики короткозорості, вікової (пресбіопії) та вродженої далекозорості (легкого та середнього ступеня), спазму акомодації (псевдоміопії), у комплексному лікуванні глаукоми, катаракти, зорової втоми (астенопії), атрофії зорових нервів, діабетичної ретинопатії. Він попереджає комп'ютерний синдром, прибирає дрібні зморшки та покращує еластичність шкіри навколо очей. Показаний для зняття симптомів, викликаних підвищеним навантаженням на очі (біль, різі в очах, подразнення, сухість). Додаткові притиски різної інтенсивності пальцями на зону аплікації навколо очей і очних яблук, скронь і області потилиці підсилюють ефект аплікаційної терапії. Одночасний вплив на область потилиці додаткової пластини покращує мозковий кровообіг, знімає спазм судин головного мозку. Застосування аплікатора Ляпка «Пояс Універсальний М» на ділянку рота показано при невралгії трійчастого нерва, заїкання, захворюваннях зубів, порожнини рота й ін. Лікувальний ефект збільшується, якщо впливати через марлеву прокладку, складену в 1–3 шари та змочену звичайною або морською водою, фізіологічним розчином або відваром трав.

У дитячій практиці застосування аплікатора Ляпка «Пояс Універсальний М» на область очей рекомендовано під контролем дорослих з 5-річного віку. Показано в комплексному лікуванні легкого та середнього ступеня амбліопії. Дитину спочатку потрібно заохотити своїм прикладом: мама в присутності дитини надягає собі аплікатор Ляпка «Пояс Універсальний М» на закриті очі. Цим вона показує, що це безпечно і не боляче. Важливо при цьому описувати дитині свої приємні відчуття і корисність такої процедури. Все може проходити у вигляді гри, сидячи або лежачи. Після цього мама акуратно кілька разів прикладає аплікатор Ляпка «Пояс Універсальний М» до закритих очей дитини. Коли дитина заспокоюється, звикає до нових відчуттів і розуміє, що це безпечно, аплікатор Ляпка «Пояс Універсальний М» можна зафіксувати на 1 хвилину, при цьому тримати дитину за руку, щоб вона відчувала фізичну присутність мами і обов'язково з нею розмовляти (можна читати казки, згадувати щось приємне для дитини або малювати зорові образи). Варто постійно нагадувати дитині, що очі потрібно тримати закритими, не намагатися відкривати їх.

Аплікації проводять на закриті очі 1–2 рази на день, поступово збільшуючи час процедури до 5–7 хвилин. Курс застосування — 7–10 днів, повторити через 10–12 днів.

Оториноларингологія: носіння аплікатора Ляпка «Пояс Універсальний М» на надбрівній ділянці та в ділянці проекції гайморових порожнин протягом 10–15 хвилин покращує кровообіг придаткових порожнин носа, знімає набряк, відновлює носове дихання. Застосування в ділянці скронь, вушних раковин допомагає поліпшити слух.

Косметологія: вплив аплікатором Ляпка «Пояс Універсальний М» на шкіру обличчя покращує її кровопостачання, підвищує тургор шкіри, прибирає дрібні зморшки.

Для комплексного лікування алкогольної, нікотинової та інших видів залежностей аплікатором Ляпка «Пояс Універсальний М» потрібно впливати на зони, відповідальні за викид великої кількості біологічно активних речовин. Це вся ділянка спини вздовж хребта, у тому числі попереково-крижовий відділ хребта, ділянка живота та грудної клітки, шийно-комірцева зона, стопи, а також скронева, тім'яна, потилична ділянки та вушні раковини.

На тілі людини знаходиться велика кількість життєво важливих зон і точок, через які можна рефлекторно здійснювати ефективний позитивний вплив, як на внутрішні органи, так і на весь організм в цілому. Наприклад: нижче та зовні коліна знаходиться точка від «ста хвороб» Е36 (Цзу-сань-лі). Трохи вище неї, на 1–2 см, — точка для лікування алкогольної та інших залежностей (Цзу-лі-пан). Якщо на зону цих точок прикріпити аплікаційний пояс, це сприятиме додатковому виділенню ендорфінів та інших «внутрішніх ліків», що підсилюють і нормалізують обмінні процеси в організмі.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ортомедцентр, житомир, апликатор ляпко, масажер, купити апликатор ляпко, Ляпко

Замовити дзвінок

Введіть інформацію і ми передзвонимо Вам найближчим часом.Дякуємо за заявку!!!Ми з Вами зв'яжемося.