Звоніть нам

(096) 539-01-50, (093)100-11-03

Режим роботи

Пн - Пт з 9:00 до 19:00 Сб-Нд. з 9.00 до 17:00

Адреса

м. Житомир, вул. Вітрука 26

Масажер Фараон

  • Модель: Фараон
  • Наявність: Є в наявності
  • 120 грн.

Масажер пластмасовий Ляпка «Фараон». Стародавні лікарі вважали, що масаж може підняти на ноги безнадійно хворого. В усі часи він підтримував у людях бадьорість духу та гнучкість тіла. У давнину масажери виготовлялися зі срібла, золота й цінних порід дерева. Такий подарунок служив знаком особливої прихильності та був доступний лише обраним.

Масажер «Фараон» — це експериментально підібрана геометрична фігура, пропорції якої практично відповідають принципу золотого перетину. За своєю будовою форма масажера нагадує молекулу газу метану, який є основою світобудови. Додаткові виступи на масажних поверхнях — горбики різних форм (у вигляді півсфер і конусів із заокругленою вершиною) — перетворюють кожну кулю на злагоджену піраміду. Завдяки цим виступам зростає ефективність якісних властивостей масажера. Виступи утворюють поєднання складних лінз, які, у свою чергу, фокусують світлоенергетичні пучки та спрямовують їх на масажовану поверхню. Вершину масажера вінчає «корона», що підкреслює неповторність масажера. Її форма в мініатюрі дублює тетраедр, одна з ніжок якого повернена таким чином, що всі виступи знаходяться в одному напрямі.
       На відміну від існуючих масажерів, «Фараон» має значно більш виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального та сегментарного масажу та п'ять різновидів точкового масажу. Почергове використання кожної зі сторін масажера додає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування, а саме: можливість підбору його властивостей для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості, конкретної проблеми, що неможливо отримати при використанні інших масажерів.
            «Фараон» здійснює позитивну дію на енергетичний стан людини, що сприятливо впливає на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан. У процесі масажу та після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, які виправляють негативні й слабкі коливання порушених тканин, примушуючи їх вібрувати в здоровому ритмі.

Масажер можна застосовувати з різною інтенсивністю. Для цього слід повернути його таким чином, щоб обрані вами виступи масажера знаходилися в районі робочої поверхні. Чим гостріші виступи, тим більш глибокий та інтенсивний масаж вони дозволяють виробляти. 

Чотири види інтенсивності масажу: 
— легкий масаж — це м'яке поверхневе масажування кулями з великим радіусом (основа піраміди); 
— більш виражений масаж здійснюється великими напівсферами, розташованими на основних кулях, при цьому відбувається вплив на поверхневі шари м'язів; 
— глибокий масаж виконується конусоподібними виступами з кулястими вершинами; м'язи при цьому опрацьовуються на всю глибину; 
— високоефективний масаж — найбільш інтенсивний, служить для глибокої обробки м'язів, зв'язок і масажу до окістя (проводиться найгострішими конусоподібними виступами). 

При поверхневому масажі гострими конусоподібними виступами досягається ефект легкої, дуже приємної дії, що переходить в стан дійсного блаженства. Тривалість масажу і його інтенсивність визначає отримання бажаного ефекту. Тривалий, до 15 хвилин і більше, масаж сприяє повному розслабленню м'язів, створює седативний (заспокійливий) ефект. Короткий масаж — 3–5–7 хв — надає тонізуючу (стимулюючу) дію. 

Під час сеансу слід виконувати кругові рухи за годинниковою стрілкою або подовжні вгору — вниз. Для поліпшення ковзання масаж слід проводити через тонку тканину або легкий одяг. Для масажу можна використовувати різні креми та мазі. Масажер «Фараон» сприяє рівномірному розподілу їх на шкірі й ефективному всмоктуванню лікувальних мазей, бальзамів, антицелюлітних кремів. Широкий асортимент такої продукції надає компанія АРГО: креми «Есобел», «Флорента», бальзам «Піхтовий», «Кедровий», крем-бальзам «Артро-Хвоя» та інші. Комплексне використання крему й масажера дозволяє в 3–5 разів збільшити ефект від застосування крему та сприяти більш економному його використанню. 

Використовуючи масажер «Фараон», можна проводити загальний, сегментарний і точковий масаж. Загальний масаж здійснює позитивний вплив на весь організм в цілому, приводячи до гармонії всі його системи. Для тонізації рекомендується проводити глибокий і найбільш інтенсивний масаж (3 і 4-й ступені інтенсивності) упродовж 5–7 хвилин. А для релаксації — 1 і 2-й ступені інтенсивності упродовж 15 хвилин. Сегментарний масаж здійснює позитивний вплив на певні системи організму, нормалізує роботу внутрішніх органів залежно від рефлекторно-сегментарних зв'язків зони тіла, на якій проводиться масаж. 
Точковий масаж є одним з методів рефлексотерапії. Він впливає на біологічно активні точки, надаючи терапевтичну та профілактичну дію. Масажування однією кулькою або яким-небудь виступом використовується для масажу окремих м'язових груп (міжреберні м'язи, м'язи кисті та стопи). За допомогою променів «корони» можна проводити точніший масаж зон відповідності, що використовуються в терапії Су Джок, на кистях і стопах. Масажування одночасно двома кульками застосовують для масажу довгих м'язів спини і м'язових груп гомілки, стегна, плеча, біляхребтових м'язових груп. 
Можна проводити антицелюлітний масаж, переміщаючи масажер вгору від коліна до стегна і в інших проблемних зонах. Найбільш відповідними тут є 3 і 4-й режими інтенсивності. Цей вид масажу руйнує целюлітні відкладення й активізує кровообіг, підсилює процеси життєдіяльності клітин шкіри, м'язів і сприяє їх оновленню. У результаті створюються умови для активізації обмінних процесів і розщеплення жиру. Перед сеансом антицелюлітного масажу важливо розігрітися (за допомогою ванни, душу або лазні). 
Масажер «Фараон» є універсальним регулятором маси тіла. З метою втрати ваги обробляйте ділянку живота, спини, попереку, стегон за 20–40 хв до прийому їжі 3 і 4-м видами виступів. Деякі користувачі після такого масажу із задоволенням виключають прийом їжі. А для підвищення ваги рекомендується застосовувати масаж 1 і 2-м видами виступів через 5–15 хв після прийому їжі. 
Ручний масажер «Фараон» рекомендований для застосування в домашніх умовах, а також у центрах масажу й мануальної терапії, реабілітаційних центрах, кабінетах ЛФК, лікувальних і санаторно-оздоровчих закладах. Професійному масажисту за допомогою масажера «Фараон» вдається додати до свого арсеналу методів не тільки оригінальний і приємний для пацієнтів вид масажу, але й збільшити (за рахунок ергономічності цього масажера) свою працездатність у 2–3 рази. 
Запобіжні заходи 
Перед масажем перевірте цілісність куль масажера. При наявності механічних пошкоджень слід провести шліфовку надфілем або наждачним папером. Не рекомендується робити масаж при наявності гнійників (фурункулів) та інших виражених пошкоджень шкірного покриву, а також у зонах збільшених лімфатичних вузлів і при захворюваннях, що супроводжуються високою температурою. 
Масажер «Фараон» рекомендується зберігати в упаковці, оскільки вона виконана у формі піраміди. Піраміда в зоні своєї діяльності виправляє структуру простору, наближаючи його до стану гармонії. Поміщений у піраміду масажер очищається від негативних інформаційних полів і отримує позитивний заряд трьох найбільш могутніх польових структур — «пі», «омега» і «мю». 
Спільне застосування аплікаторів Ляпка, голчатих валиків і масажера «Фараон» взаємно потенціює (збільшує) їх лікувальну ефективність. Крім того, масаж після застосування аплікаторів дозволяє поліпшити дифузію корисних металів з шкірного покриву через кров по всьому організму. Комфортний і практичний, а головне, доступний масажер «Фараон» позбавить вас від багатьох проблем, стане вам хорошим другом і надійним захисником вашого здоров'я! 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ортомедцентр, житомир, апликатор ляпко, масажер, купити апликатор ляпко, Ляпко

Замовити дзвінок

Введіть інформацію і ми передзвонимо Вам найближчим часом.Дякуємо за заявку!!!Ми з Вами зв'яжемося.