Звоніть нам

(096) 539-01-50, (093)100-11-03

Режим роботи

Пн - Пт з 9:00 до 16:00 Сб з 10:00 до 15:00 Нд вихідний

Адреса

м. Житомир, вул. Вітрука 26
  • Бандаж на запястя еластичний Реабілітімед ЗС-1-ТМ, Україна

Бандаж на запястя еластичний Реабілітімед ЗС-1-ТМ, Україна

  • 320 грн.

Еластичний бандаж на зап'ястя сконструйований з урахуванням сучасних уявлень про біомеханіку рухів, виготовлений за сучасною технологією з аеропрену. (Аеропрен - м'який, повітропроникний високоеластичний неопрен, має по всій поверхні додаткову перфорацію, що поліпшує повітро-і вологообмін). Завдяки своїй конструкції, здійснює фіксацію променево-зап'ястного суглоба, великого пальця кисті, суглобів зап'ястя, зап'ястно-п'ясткових суглобів, розвантажує суглоби.

Бандаж, маючи гарну еластичність, здійснює мікромасаж підлеглих тканин, за активних рухів. Тепловий вплив на суглоби, дозволяє протягом короткого часу досягти температури теплового комфорту, що значно підвищує еластичність м'язово-сухожильної тканини.

Мікромасажний та тепловий ефекти істотно поліпшують мікроциркуляцію в тканинах, що контактують з бандажем, що у сукупності з обмеженням рухливості сприяє зниженню больового синдрому.

Призначений для легкої фіксації, зігрівання та рівномірної компресії області променезап'ястного суглоба. Попереджає розвиток набряків, нормалізує кровообіг, забезпечує підтримку зв'язкового апарату, променезап'ястного суглоба та м'яких тканин.

Протипоказання:

  • Шкірні захворювання, гострі гнійні захворювання.
  • Індивідуальна непереносимість матеріалів;
  • Захворювання, за яких протипоказана гіпертермія, захворювання шкіри (в області застосування бандажа).

Попередження:

  • У випадках гнійних захворювань і / або захворювань шкіри в області застосування бандажа необхідна консультація лікаря;
  • Людям з чутливою шкірою слід надягати бандаж на нижню білизну, яка щільно прилягає до тіла;
  • При виникненні будь-якого фізичного дискомфорту або подразнення слід негайно припинити використання ортеза і проконсультуватися з лікарем про можливість його подальшого застосування.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ортомедцентр, житомир, бандаж, запястья, пальці

Замовити дзвінок

Введіть інформацію і ми передзвонимо Вам найближчим часом.Дякуємо за заявку!!!Ми з Вами зв'яжемося.