Звоніть нам

(096) 539-01-50, (093)100-11-03

Режим роботи

Пн - Пт з 9:00 до 16:00 Сб з 10:00 до 15:00 Нд вихідний

Адреса

м. Житомир, вул. Вітрука 26

Корсет попереково-крижовий посилений Реабілітімед Л-4М-3В, Україна

  • 1615 грн.


Доступні варіанти

Корсет на попереково-крижовий відділ хребта LSO напівтвердий з металевими ребрами і додатковими затяжками застосовується при необхідності сильної фіксації попереково-крижового відділу хребта (Th12-S4), при захворюваннях, після травм і операцій, а також для стабілізації зв'язкового-суглобового апарату, зменшення навантаження , усунення дисбалансу паравертебральних м'язів в поперековому відділі і нормалізації становища хребців при зсувах.

Частина корсета, що прилягає до спини, виконана з багатошарового матеріалу забезпечує стабільність локації 4-х потужних модельованих дюралюмінієвих ребер жорсткості. Переднебоковая частини корсета виготовлені з еластичного полотна і виконують роль основної стяжки. Крім того, корсет посилений двома додатковими еластичними поясами для посиленої фіксації.

Чотири потужних модельованих ребра жорсткості, розташовуючись уздовж поперекового відділу хребта до крижів, беруть на себе частину вертикального навантаження, а частина переносять на суміжні здорові ділянки тіла. Стягування корсетом призводить до підвищення внутрішньочеревного тиску і через діафрагму до підвищення внутригрудного тиску, що в сукупності і забезпечує високий стабілізуючий ефект, запобігає розвитку м'язової напруги, дозволяє сформувати необхідний вигин хребетного стовпа пацієнта.

Показання до застосування:

- Наявність множинних протрузий і / або гриж міжхребцевих дисків з помірним стійким больовим синдромом, неврологічними ускладненнями, в тому числі люмбалгії, ішіалгії;

- Наслідки травм і операцій на хребті, помірний больовий синдром;

- Спондиліт різної етіології;

- Помірне зміщення, нестабільність, гіпермобільність хребців, спондилолістез;

- Остеохондропатии, остеопороз;

- Остеохондроз, спондильоз, артроз міжхребцевих суглобів.

Протипоказання:

- Вагітність;

- Невправімие грижі черевної стінки;

- Синдром портальної гіпертензії;

- Діафрагмальний грижі.

Розміри:

S75-8587 ± 2
M84-8993 ± 2
L90-102105 ± 2
XL104-111116 ± 2
XXL113-120125 ± 2
XXXL122-130134 ± 2

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ортомедцентр, ортомедцентр житомир, купити бандаж, ортомедцентр, ортомедцентр житомир, купити бандаж, бандаж поясничный низкий, бандаж пояснично крестцовый жесткий, бандаж для поясничного отдела позвоночника, спина болит внизу, остеопороз, компресс спина, поясничная поддержка спины, поясничные средней фиксации, пояснично-крестцовые бандажи, пояснично-крестцовые корсеты, пояснично-крестцовый отдел боль, пояснично крестцового отдела позвоночника

Замовити дзвінок

Введіть інформацію і ми передзвонимо Вам найближчим часом.Дякуємо за заявку!!!Ми з Вами зв'яжемося.