Ортез для фіксації променезап'ясткового суглобу і великого пальця Реабілітімед ТУТОР-6КВ*, Україна
- Виробники Реабілітімед
- Модель: ТУТОР-6КВ*
- Наявність: Є в наявності
-
444 грн.
Фіксатор променезап'ясткового суглоба і суглобів великого пальця виготовлений з еластичного, дихаючого матеріалу, ефективно підтримує температурний баланс шкіри.
Посилено двома металевими профільованими шинами, повністю обмежує рух в суглобах великого пальця і променезап'ястковому суглобі. Ремені-затягувачі з текстильними застібками на передпліччя і на великому пальці фіксують тутор в оптимальному положенні і підтримують сухожилля згиначів і розгиначів кисті.
Виріб простий і зручний у використанні, дозволяє швидко регулювати тиск при набряках, рухати пальцями кисті для проведення необхідних лікувальних заходів (наприклад, лікувальної гімнастики).
Ортез випускають в двох варіантах: правий і лівий для анатомічно правильної фіксації суглобів.
Ортез призначений для повної фіксації променезап'ясткового суглоба і великого пальця в положенні відведення. Забезпечує фіксацію і рівномірну компресію суглобів.
Показання до застосування:
- Розтягування і вивихи, травми кисті, операції, спортивні травми, навантаження на зап'ястя, артрити, Карпальний Синдром, болі в зап'ясті, після зняття гіпсу, тендиніт, для іммобілізації променезап'ясткового суглоба;
- Наслідки травм і операцій на суглобах великого пальця і променезап'ястковому суглобі (звичні вивихи, больовий синдром і нестабільність при ревматичних захворюваннях), артритів, після зняття гіпсових пов'язок;
- Використовують після травм і операцій на передпліччі при пошкодженні зв'язок, сухожиль, тунельному синдромі, при травматичних невропатіях периферичних нервів, паралічі і парезі, при ураженні центральної нервової системи, нестабільності променезап'ясткового суглоба;
- Ефективний для профілактики травм при заняттях спортом і підвищених навантаженнях на суглоби великого пальця і променезап'ястковий суглоб;
- Застосовують для профілактики згинальних контрактур кисті, артритів, тендовагінітів і їх загострення;
- За свідченнями лікаря може використовуватися замість гіпсової лонгети.
Протипоказання:
- Перші три доби гострої травми;
- Гострі гнійні запальні захворювання;
- Захворювання, при яких протипоказана гіпертермія;
- Пухлинні захворювання в області застосування ортеза.
Попередження:
- У випадках гнійних захворювань і / або захворювань шкіри в області застосування ортеза необхідна консультація лікаря;
- Людям з чутливою шкірою слід надягати бандаж на нижню білизну, яка щільно прилягає до тіла;
При виникненні будь-якого фізичного дискомфорту або подразнення слід негайно припинити використання ортеза і проконсультуватися з лікарем про можливість його подальшого застосування.